fbpx


meble INDUSTRIALNE

meble INDUSTRIALNE

Styl industrialny, to produkt recesji, która szalała w USA w latach '50. Narodził się z potrzeby zagospodarowania opuszczonych fabryk przemysłowych. Kiedyś - przymus, dzisiaj - synonim ekskluzywności, minimalizmu, wolności.
Do wnętrz w stylu industrialnym pasują meble, które mają za sobą długą historię, lub takie, które wyglądają na zużyte. Mają podkreślać indywidualizm wnętrza.
Nie produkujemy mebli jak fabryka, która wytwarza setki identycznych produktów. Każdy meble robimy ręcznie wykorzystując techniki prawdziwego, tradycyjnego rzemiasła, dlatego każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Do produkcji używamy litego drewna, a nie płyt MDF oraz prawdziwej stali, a nie jej ciękiej imitacji.

hokery
krzesła barowe

Image
hoker krzesła barowe
Niezwykle oryginalne i funkcjonalne industrialne hokery barowy. Wyjątkowe modele CRAZY DIAMOND i PIANO, z regulowaną wysokością siedziska oraz oparcia. Hokery te bardzo dobrze prezentują się przy wyspie kuchennej jak i barowej.

 

regały do salonu
regały RTV

Image
regał na książki SOFA
Często przestrzeń za sofą jest nie wykorzystana, więc musiał powstać regał na książki SOFA, żeby ją w wyrafinowany sposób wykorzystać. Regał jest przemyślany tak, żeby nie zabierał dużo miejsca, a jednocześnie, żeby spełniał funkcję małej biblioteczki.

półki industrialne

Image
półki industrialne z drewna i metalu
W naszej ofercie znajduje się duża różnorodność półek tj. półki do salonu, do pokoju dziecięcego, do sypialni, do kuchni, do łazienki, na książki, napłyty CD i na różne bibeloty.

 

regały na płyty
CD i DVD

Image
regały na płyty CD i DVD
Przechowywanie płyt CD i DVD na naszych industrialnych półkach doceni każdy meloman. Miłośnicy muzyki chcą, żeby ich wspaniała kolekcja płyt była była weksponowana w gustownym stylu.

industrialne
stoliki kawowe

Image
industrialne stoliki kawowe
Oferujemy przeróżne stoliki kawowe, małe, duże, masywne, delikatne. Wszystkie wykonane z litego drewan i stali jak przystało na prawdziwy styl industerialny.
URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA