fbpx

Dekoracje do domu

Nie tylko meble i oświetlenie, ale również dodatki tworzą klimat wnętrza, równocześnie mogąc przyczyniać się do stworzenia w nim atmosfery o niepowtarzalnym, właściwym tylko dla nas charakterze. Nasze industrialne dekoracje do domu łączą ze sobą przede wszystkim stare drewno i metal. Nie jesteśmy fabryką i nie tworzymy taśmowo kilkuset identycznych produktów.  Każda dekoracja jest tworzoną ręcznie z użyciem prawdziwego drewna dlatego każda jest trochę inna i niepowtarzalna. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dekoracji Urban Artefact :)

wazon ścienny NORDIC BLACK

wazon ścienny Nordic Black dekoracja na ścianę
Wazon na cięte kwiaty do powieszenia na ściane to oryginalna ozdoba wnętrza. Postarzana dębowa deska, czarne elementy metalowe oraz skanydanwski wazonik tworzą razem coś naprawdę wyjątkowego.

czytaj więcej...

ozdroba ścienna MEXICAN SKULL

ozdoba ścienna MEXICAN SKULL metalowa rama
Czaszka meksykańska to symbol radosnego święta śmierci. W kulturze meksykańskiej śmierć zajmuje bardzo ważne miejsce, a zmarłych otacza się wyjątkową opieką. Niepowtarzalna ozdoba na ścianę w bardzo industrialnej, metalowej ramie.

czytaj więcej...

wazon ścienny NORDIC

Image
wazon na ścianę dekoracja NORDIC
Oryginalna ozdoba ścienna! Wazon na kwiaty, który można powiesić na ściannie. Ta industrialan ozdoba na ścianę łączy trzy wyjątkowe materiał: rustylakną dębinę, sutową stal oraz sandynawkie szkło. 

czytaj więcej...

ramka La Concepcion No 2

ramka dębowa La Concepcion No 2
Ramka No 2
Seria ramek "La Concepcon" to ręcznie robione ramki z rustykalnej dębiny i surowej stali. Ramki mają różne docienie i szerokości drewna.

czytaj więcej...

ramka La Concepcion No 3

ramka dębowa La Concepcion No 3
Ramka No 3
Seria ramek "La Concepcon" to ręcznie robione ramki z rustykalnej dębiny i surowej stali. Model No 3 to jasna, rustykalna dębina w połączeniu ze stala. Jest to jedna z szerszych ramek w naszej kolekcji.

czytaj więcej...

ramka La Concepcion No 5

ramka dębowa La Concepcion No 5
Ramka No 5
Nja bardziej wąska ramka z kolekcji "La Concepcon". Ciemna, rutyklana deska dębowa i surowa stal tworzy industrialną ramkę na zdjęcie lub plakat.

czytaj więcej...

ramka La Concepcion No 4

ramka dębowa La Concepcion No 4
Ramka No 4
Najszersza ramka z kolekcji "La Concepcon". Jasna, postarzana, dębowa deskadrewna i stalowy płaskownik zabezpieczony bezbarwnym lakierem.

czytaj więcej...

wazon ścienny WALL

wazon ścienny WALL dekoracja na ścianę
Wazon na ścianę to ciekawe rozwiązanie na ozdobę salonu. Rustykalna sosnowa deska z metalowym uchwytem to przykład industrialnej ozdoby ściennej.

czytaj więcej...

wazon ścienny WALL BLACK

wazon ścienny WALL BLACK dekoracja dębowa
Oryginalna ozdoba ścienna! Wazon ścienny na cięte kwiaty wykonany jest z dębowej deski oraz metalowego uchwytu w kolorze czarny mat. Nasz najbardziej elegancji wazon na ścianę.

czytaj więcej...

uchwyty HANDLE

Image
uchwyty industrialny HANDLE urban artefact
Uchwyty HANDLE przeznaczone do mebli, szaf lub drzwi przesuwnych.

czytaj więcej...

podpórki do książek AKANT

Image
drewniane podpórki do książek
Vintag-owe podpórki do książek to nietypowe, ale bardzo stylowe rozwiązanie do dekoracji wnętrza. Doda uroku i oryginalności każdej biblioteczce.

czytaj więcej...

obraz
FOGGY

Obraz abstrakcja FOGGY
Abstrakcja w szarych odcieniach. Obraz autorstwa P. GŁOWACKI

czytaj więcej...

uchwyty
CIRCLE

UNIKAT
uchwyty industrialne CIRCLE
Czasami, żeby mebel nabrał charakteru wystarczy wymienić w nim uchwyt. Niepowtarzalne uchwyty CIRCLE świetnie zdadzą tu egzamin! - cały mebel staje się zupełnie nowym i oryginalnym.

czytaj więcej...

stojak na wizytówki PREMIUM

Image
Stojak na wizytówki dębowy PREMIUM
Dębowe stojaki na wizytówki PREMIUM z  miedzianą blaszką z wygrawerowaną nazwą lub logo Twojej firmy!

czytaj więcej...

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA