fbpx

Półki industrialne z drewna i metalu

Półki pozwolą nam na subtelne wyeksponowanie nie tylko dodatków wystroju wnętrz, jak świeczniki czy figurki dekoracyjne, ale i pamiątkowych zdjęć. To zdecydowanie jeden z najłatwiejszych sposobów na nadanie naszemu salonowi spersonalizowanego charakteru i dodatkowej porcji indywidualności. To także świetna alternatywa dla zdeklarowanych bibliofilów, którzy nie wyobrażają sobie domu bez książek. W naszej ofercie znadują się półki wiszące, małe, duże, do salonu, do sypialni, do kuchni, do łązienki i do pokoju dziecięcego.

półka
CD

Image
półka na płyty cd
Mebel dla prawdziwych melomanów! Jeśli posiadasz dużą ilość płyt CD to z pewnością, ta półka CD Ci się przyda. Wszystkie płyty w zasięgu ręki, wyeksponowane w gustownym, industrialnym stylu.

 

półka
CD pozioma

półka wisząca na płyty cd
Jeśli lubisz meble w stylu industrialnym tj. meble z drewna i metalu, a jednocześnie uwielbiasz muzykę i masz dużą kolekcję płyt CD to półka CD pozioma jest dla Ciebie! Płyty z dobrą muzyką należy dobrze wyeksponować. Spraw, żeby Twoja kolekcja była wizytówką Twojego salonu.

 

półka/regał na
CD i DVD

półka/regał na CD i DVD
 Jak wyeksponować w industrialnym stylu płyty CD i DVD? To pytanie zadaje sobie dużo miloścników muzyki i kinomanów. Urban Artrfact wyszedł n aprzeciw temu wyzwaniu i stworzył mebel tj. półka/regał CD i DVD

półka
KINO 2 duża

Image
półka na książki i kwiaty
Metalowa półka KINO 2 duża to półka z metalowego kosza i starych rozbiórkowych desek. Dla miłośników stylu industrialnego lub stakdynawskiego może śmiało służyć w salonie jako półka na książki, kwiaty, zdjęcia itd. Również świetnie się sprawdza jako półka do łazienki, półka do kuchni lub półka na balkon.

półka
KINO 2 mała

Image
metalowa półka na kwiaty
Mwtalowa półka KINO 2 mała to półka z metalowego kosza i starej rozbiórkowej deski. Dla miłośników stylu industrialnego lub stakdynawskiego może śmiało służyć w salonie jako półka na książki, kwiaty, zdjęcia itd. Również świetnie się sprawdza jako półka do łazienki, półka do kuchni lub półka na balkon.

półka
KINO 2 mini

półka na kwiaty KINO 2 mini
Metalowa półka KINO 2 mini zrobiona jest z metalowego kosza i starej rozbiórkowej deski co czyni z niej bardzo oryginalną ozdobą ściany w industrialnym stylu. 

półka
BRACKET

półka KUBIK
Półka BRACKET jest zrobiona z podan 100-letniej deski rozbiórkowej co nadale jej niepowtarzalnego charakteru. Może być zastosowana jako półka na książki, zdjęcia, kwiaty i różne bibeloty.

 

półka TIME

Image
Stoliki SMALL & BIG URBAN
Meble ze starego drewna są nie tylko eko, ale również są wyjatkowe i niepowtarzalne. Tak jak półka TIME, której półki zrobione są ze starych rozbiurkowych, ponad 100 - letnich desek sosnowych. Każda inna, ale jakże prawdziwa.

czytaj więcej...

półka
BRACKET 2

Image
półka ze starych desek
Półka BRACKET 2 wykonana jest z podan 100-letniej deski rozbiórkowej co nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Możne być zastosowana jak półka na książki, kwiaty, zdjęcia i różne bibeloty.

 

półka
ALCATRAZ

Image
Półka metalowa ALCATRAZ
Meble ze starego drewna są nie tylko eko, ale również są wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak jak półka ALCATRAZ, której półki zrobione są ze starych rozbiórkowych, ponad 100-letnich desek sosnowych. Każda inne, ale jakże prawdziwa :) Półki na siatce można zamontować w dowolnej konfiguracji.

 

półka
KUBIK

półka dębowa KUBIK
Półka KUBIK powstała za indywidualne zamówienie mojego stałego klienta Cezarego. O ile wiedzieliśmy, że półka ma być w stylu Kubik, o tyle wsporniki już nie były tak oczywiste. I wtedy Cezary zaproponował: Aga a może zrobimy to tak ;) Tak powstała półka KUBIK, z której razem z Cezarym jesteśmy dumni.

 

półka
GÓRY

półka do pokoju dziecięcego GÓRY
Półka GÓRY zaprojektowana specjalnie dla maleńkiej Marysi, żeby już od samego początku wiedziała, że może zdobywać szczyty. Ale równie dobrze może być dla każdego innego dziecka, które jest uczone, że jedynym ograniczeniem w życiu jest tylko nasza wyobraźnia i nie ma rzeczy niemożliwych :)

 

półka
49 PERCENT

Półka metalowa do łazienki
Półka 49 PERCENT to bardzo subtelna dekoracja łazienki. Bardzo dobrze nadaje się na drobne bibeloty np. na świeczki zapachowe lub flakoniki z perfumami.

 

półka BRACKET BLACK

Image
Półka dębowa Bracket Black
Półka BRACKET BLACK to lita, postarzana, dębowa deska i metalowe czarne wsporniki.

 

półka/kwietnik
BAND

Półka kwietnik metalowy BAND Urban Artefact
Jesteś miłośnikiem Urban Jungel? My też! Kwiaty na parapecie, na podłodze, na komodzie ni i na ścianie :) Dlatego polecamy naszą półkę/kwietnik BAND. Nasz industrialny, metalowy kwietnik będzie fajną bazą do wyeksponowania Twoich pięknych roślin.

 

półki KINO 2

Image
Półki z koszy metalowych KINO 2
Oryginalne metalowe półki KINO 2 zrobione z metalowy koszy i starych desek bardzo dobrze wpisują się w styl industrialny.

 

półki KINO

Image
Półki metalowe KINO
Wyjątkowe metalowe półki KINO zrobione z metalowych koszy i starych desek bardzo dobrze wpisują się w styl industrialny.

 

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA