fbpx


REGAŁY I SZAFKI RTV

Regały / szafki RTV

Szukasz pomysłu na stylowy i funkcjonalny wystrój? Nasze regały właśnie tego dostarczają :) Dotychczasowe regały na książki stały się pełnoprawnymi meblami oferującymi dodatkową przestrzeń do przechowywania, a tym samym organizowania domowej przestrzeni. Stwórz swoją domową biblioteczkę na wymiar z naszymi meblami.
Szafki RTV to nierzadko centrum domowego kina, gdzie dla dodatków w postaci odpowiedniego nagłośnienia, dekoderów i odtwarzaczy miejsca zabraknąć nie powinno. Oprócz funkcjonalności w URBAN ARTEFACT kładziemy duży nacisk na kwestię estetyki, dlatego decydując się na nasze meble na pewno nie będziesz rozczarowany.

regał na książki  SOFA

Image
regał na książki SOFA
Często przestrzeń za sofą jest nie wykorzystana, więc musiał powstać regał na książki SOFA, żeby ją w wyrafinowany sposób wykorzystać. Regał jest przemyślany tak, żeby nie zabierał dużo miejsca, a jednocześnie, żeby spełniał funkcję małej biblioteczki.

komoda  VICTOR

komoda szafka industrialna VICTOR
Komoda VICTOR to metalowo drewniany mebel, który wniesie styl industrialny do Twojego salonu. Szafkę wykonano ręcznie z litego drewna sosnwego oraz stalowej blachy, dzięki czemu jest solidna i stabilna. Komoda dostarcza dużo miejsca do przechowywania.

regał
SOFA BLACK

regal industrialny dębowy na książki SOFA BLACK
Eleganckie regał na książki SOFA BLACK to praktyczne i przemyślane rozwiązanie do Twojego salonu. Bardzo dobrze sprawdzi się jako mała biblioteczka lub półka na lampki i inne dekoracje pokoju gościnnego.
 

regał RTV
STRIPES

regał industrialny RTV STRIPES
Regał RTV STRIPES powstał pod konkretne zamówienie klienta i wymagania jego sprzętu RTV. Górna półka jest szersza, aby ukryć wszystkie kable od sprzęTu grającego. Cechą charakterystyczną regału są rustykalne dębowe deski o różnym zabarwieniu, co czyni go zupełnie unikatowym.

 

regał na książki  WALL

regał industrialny na książki WALL
Potrzebujesz niewielkiej biblioteczki na swoje ukochne książki? Regał na książki WALL ma właśnie spełniać taką funkcję. Jest to bardzo lekki i subtelny wizualnie mebel o niedużej głębokości, żeby nie zajmował zbyt wiele miejsca. Jednocześnie bardzo stabilny i wytrzymały. Posiada dodatkowe mocowanie do ściany oraz dystans na listwę podłogową.

regał
BATH

regal industrialny do łazienki BATH
Meble industrialne z drewna i metalu również bardzo dobrze zdają egzamin w łazience. Na przykład regał BATH, który został wykonany na wymiar właśnie do łazienki, żeby zagospodarować przestrzeń przy wannie.

 

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA