fbpx


STOLIKI KAWOWE

Industrialne stoliki kawowe

Stolik kawowy to must have każdego salonu. Każdy zasługuję na aromatyczną filiżankę kawy czy herbaty w zaciszu swojego salonu na wygodnej sofie przy uroczym stoliku. Mając to na uwadze URBAN ARTEFACT przykłada szczególną uwagę przy tworzeniu swoich stolików kawowych, żeby nic nie popsuło tej wyjątkowej chwili odpoczynku.

stoliki SMALL & BIG URBAN

Image
Stoliki kawowe industrialne SMALL & BIG URBAN
Komplet stolików kawowych SMALL & BIG URBAN, świetnie zdadzą egzamin w salonie. Komplet jest zaprojektowany, tak by zajmował jak najmniej miejsca i był funkcjonalny zarówno w kawalerkach jak i dużych przestrzeniach. BIG URBAN ma dodatkową półkę np. na piloty TV lub książki.

czytaj więcej...

stolik kawowy MONUMENT

Stolik kawowy industrialny MONUMENT
Stolik kawowy MONUNENT jest jednym z pierwszych projektów URBAN ARTEFACT. Jest bardzo solidnym i jednocześnie minimalistycznym stolikiem z blatem z litego drewna o grubości 4cm i  masywnymi stalowymi nogami.

 

stolik kawowy NEW MONUMENT

Stolik kawowy industrialny NEW MONUMENT
Minimalistyczny stolik kawowy NEW MONUNENT wykonany jest z pięknego litego drewna dębowego i masywnych stalowych nóg.

 

stolik kawowy OAK

Stolik kawowy OAK meble industrialne
Stolik kawowy OAK jest małym stolikiem, który może być wykorzystany jako stolik kawowy lub stolik boczny. Zdaje egzamin jako stolik do postawienia kawy, ale również jako stolik stojący obok sofy, gdzie stawiamy lampkę lub odkładamy książkę.

czytaj więcej...

stoliki kawowe PATCHWORK

Stoliki kawowe PATCHWORK meble industrialne
Komplet stolików kawowych PATCHWORK, to bardzo funkcjonalny, mały i oryginalny zestaw mebli. Zajmują mało miejsca, ale w każdej chwili można je rozsunąć i zyskać dodatkowe miejsce np. na filiżankę kawy naszego gościa. Dodatkowo wyższy ze stolików może służyć jako stolik boczny nad oparciem sofy.

czytaj więcej...

stolik kawowy OLD

Stolik kawowy OLD meble industrialne
W małych salonach stolik kawowy OLD świetnie się odnajdzie nadającmu trochę industrialnego charakteru. Stare ponad 100-letnie rozbiórkowe deski i surowy, stalowy płąskownik to wyjątkowe cechy tego stolika. Może on posłużyć jako stolik kawowy lub stolik boczny przy sofie lub fotelu.

czytaj więcej...

stolik kawowy SQUARE S

Stolik kawowy industrialny SQUARE S
Stolik kawowy SQUARE S jest projektem, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wyjątkowym elementem stolika są nogi, które wychodzą przez blat tworząc na jego powierzchni stalowe kwadraty w jego narożnikach.

 

stolik kawowy TRAPEZ

stolik kawowy industrialny TRAPEZ
Stolik kawowy TRAPEZ to już klasyka, naturalna dębina i lekko skorodowana stal to doskonała kombinacja.

 

stolik kawowy
EPLE

Stolik kawowy industrialny EPLE
Stolik kawowy EPLE jest mały, ale bardzo masywny. Grube profile stalowe z nitowaną blachą spotykają się tu z naturalnymi dębowymi blatami, które przez to, że są pobielone dodają mu lekkości. Jest to idealne połączenie surowości metalu i delikatności drewna.

 

stolik kawowy KLASYK

Stolik kawowy industrialny KLASYK
Stolik kawowy KLASYK ma bardzo prostą formę. Balt to gładka naturalna dębina o grugości 4cm, a stelaż to profil stalowy polakierowany na klasyczną, matową czerń.

 

stolik kawowy
INDUSTRIAL

Stolik kawowy INDUSTRIAL
Stolik kawowy INDUSTRIAL powstał ze starych rozbiórkowych desek ułożonych w bardzo ciekawy wzór oraz surowych kątowników stalowych. Dzięki temu jest niemalże wzorcowym stolikiem stylu industrialnego. 
 

stolik
OLDSCHOOL

Stolik kawowy industrialny OLDSCHOOL
Stolik OLDSCHOOL praktyczny mebel, który może służyć jako stolik boczny przy kanapie lub szafka nocna przy łóżku, na który można odłożyć wszystkie niezbędne drobiazgi, książkę lub postawić lampkę.
 
URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA