fbpx


STOLIKI NOCNE I POMOCNICZE

Stoliki nocne i stoliki pomocnicze

Stoliki industrialne coraz częściej służą jako szafki nocne, stoliki pod laptopa czy stoliki kawowe do salonu. Dzięki lekkiej i ciekawej konstrukcji łatwo je przestawić, zyskując dodatkową przestrzeń, co pozwala na ich zastsowanie w mniejszych jaki i większych wnętrzach.

stolik pomocniczy
END TABLE

Stolik pomocniczy END TABLE
Stolik pomocniczy END TABLE - można z łatwością wsunąć go pod kanapę, łóżko i zastosować go jako dodatkową powierzchnię do pracy na laptopie, miejsce do odłożenia drobiazgów czy śniadanie w łóżku.

 

stolik nocny
OLDSCHOOL

Stolik nocny dębowy industrialny OLDSCHOOL
Stolik OLDSCHOOL to praktyczny mebel, który może służyć jako stolik nocny lub stolik stojący przy kanapie, na który można odłożyć nasze wszystkie niezbędna drobiazgi i dzięki temu będziemy je mieli zawsze w zasięgu ręki.

 

stolik kawowy OLD

Stolik kawowy OAK meble industrialne
W małych salonach stolik kawowy OLD świetnie się odnajdzie nadającmu trochę industrialnego charakteru. Stare ponad 100-letnie rozbiórkowe deski i surowy, stalowy płąskownik to wyjątkowe cechy tego stolika. Może on posłużyć jako stolik kawowy lub stolik boczny przy sofie lub fotelu.

czytaj więcej...

stolik kawowy OAK

Stolik kawowy dębowy OAK meble industrialne
Stolik kawowy OAK jest małym stolikiem, który może być wykorzystany jako stolik kawowy lub stolik boczny. Zdaje egzamin jako stolik do postawienia kawy, ale również jako stolik stojący obok sofy, gdzie stawiamy lampkę lub odkładamy książkę.

czytaj więcej...

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA