fbpx


meble VINTAGE

meble VINTAGE

Vintage to styl, który różnym przedmiotom, w tym również meblom podarował niepowtarzalną szansę na drugie życie. Styl ten przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy kochają przebywać na co dzień otoczeni przedmiotami, których pierwsza młodość przeminęła wiele lat temu.

Renowacja starych mebli

Jeśli masz jakiś stary mebel, któremu chciałbyć dać nowe, stylowe życie to prześlij do nas zdjęcie, a my zaproponujemy i wykonamy jego metamorfozę :-)

stolik kawowy BARKLESS

SPRZEDANE
Stolik kawowy BARKLESS
Stolik patyczak to jeden ze znaków rozpoznawczych okresu PRL-u z lat 70-tych, był on inspiracją do powstania naszego dębowego stolika kawowego BARKLESS. Niesamowita lekkość konstrukcji i przepiękne smukłe nogi to znaki szczególne tego stolika.

 

stolik PR

SPRZEDANE
stolik PR
Oryginalny stolik pod radio typ 600-203 A z lat 60 z Fabryka Mebli w Koronowie. Gdy trafił w nasze ręce był w opłakanym stanie, ale potrafiliśmy dostrzec w nim piękno, mimo iż jesionowy blat, pięknie usłojony był zakryty zniszczoną politurą.

 

kredens NATURE

SPRZEDANE
kredens NATURE
Dębowy kredens po babci, który nie pasował już do nowoczesnego skandynawskiego wnętrza musiał przejść metamorfozę. Dodatkowo spełnia teraz nową funkcję – pełni rolę szafki RTV.

 

kredens WHITE

UNIKAT
Kredens WHITE
Klienci potrzebowali mebel do jadali, więc wyruszyliśmy na łowy po antykwariatach i znaleźliśmy ten kredens. Był w bardzo dobrym stanie, ale trzeba było nadać mu lekkości.

 

stolik GLASS

SPRZEDANE
stolik kawowy TRAPEZ
Stary zniszczony, drewniany barek na alkohol z czterema przeszklonymi drzwiczkami dzięki nam przekształcił się na oryginalną szafkę na książki ;)

 

stolik BARB z krzesłami HOMETOWN

UNIKAT
Stoliki SMALL & BIG URBAN
Odnowiony drewniany stolik BARB i dwa świeżo tapicerowane krzesła HOMETOWN są idealnym przykładem stylu VINTAGE. Dobrze wpasują się we wnętrze w stylu skandynawskim, boho, vintage czy eklektycznym. Można go postawić na przykład w salonie, gdzie nie tylko będzie pięknie wyglądał, ale też spełni też bardzo funkcjonalną rolę.

czytaj więcej...

komoda GREY

SPRZEDANE
komoda GREY
Stara drewniana komoda z wieloma ubytkami została poddana renowacji przez Urban Artefact i z nieciekawego mebla powstała piękna komoda GREY. W takiej postaci cieszy oko każdego miłośnika stylu skandynawskiego, Shabby Chic lub Vintage.

 

komoda SCANDI

Image
komoda SCANDI
Szafka pod umywalkę nie musi być nudna i oczywista. W tym przypadku dla naszych klientów przerobiliśmy starą holenderską komodę. Przemalowaliśmy ją w bardzo ciekawy sposób i dodaliśmy granitowy blat. Dzieła dokończyła przepiękna owalna umywalka i bateria w stylu retro.

 

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA