fbpx


WSPÓŁPRACA

Dla projektantów i dekoratorów wnętrz

W URBAN ARTEFACT uwielbiamy piękne wnętrza i wiemy, że muszą tam znajdować się również piękne przedmioty i meble. Przywiązujemy uwagę do każdego detalu i bardzo cenimy sobie profesjonalizm, więc z przyjemnością zrobimy cudne meble do zaprojektowanych przez Ciebie wnętrz. W związku z tym zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i stylistów wnętrz.


Tworzymy przedmioty codziennego użytku, które łączą ze sobą funkcjonalność oraz nietypową formę, a to wszystko cechuje wysoka jakość materiałów i wykonania.

Stale szukamy utalentowanych projektantów, którzy chcieliby swoje pomysły wcielić w życie :) Jeśli chciałbyś z nami tworzyć zapraszamy Cię do współpracy i wysłanie zapytania o szczegóły współpracy pod adres: biuro@urbanartefact.pl

Dla sklepów

Oferujemy wysokiej jakości przedmioty codziennego użytku wykonane z drewna i metalu. Nasze meble cechuje funkcjonalność, oryginalność i wysoka jakość użytych materiałów i wykonania. 
Wyjątkowość naszych produktów, które zamówisz do swojego sklepu sprawi, że Twoi klienci będą bardzo zadowoleni :)
Proponujemy Ci współpracę: Ty zamawiasz u nas produkty, a my reklamujemy Twój sklep stacjonarny lub internetowy! Adres Twojego sklepu będzie na naszej stronie www, na naszych materiałach reklamowych, mediach społecznościowych, targach i giełdach, gdzie się wystawiamy i wszędzie tam, gdzie się reklamujemy!
Skontaktuj się z nami wysyłając zapytania o współpracę pod adres biuro@urbanartefact.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

URBAN ARTEFACT

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

URBAN ARTEFACT

OFERTA

ZAMÓWIENIA